Om oss / Kontakt

GO Sport Travel ble etablert i 2001, og er i dag en av de største arrangørene av sport- og arrangementreiser. Med den brede erfaringen GO Sport Travel besitter, har vi bygd opp et stort og kvalitetssterkt nettverk som gir deg som kunde sikre leveranser, fleksible løsninger og trygghet på din reise. Den brede ekspertisen hos GO Sport Travel gir deg som kunde et bredt utvalg av kvalitetsprodukter, der trygghet for kunden er mottoet.

Våre åpningstider er mandag til fredag, 9.00-17.00. (lokal tid).


Martin Palm

Tommy Östman

Account Manager Account Manager
Örnsköldsvik Örnsköldsvik
martin.palm@gosporttravel.com tommy.ostman@gosporttravel.com
   
   

Krysthopher Valderrama

Robert Edbom

Account Manager Account Manager
Örnsköldsvik Örnsköldsvik
krysthopher.valderrama@gosporttravel.com robert.edbom@gosporttravel.com
   
   

Ulf Ölund

Amanda Pettersson

Account Manager & Admin Account Manager
Örnsköldsvik London
ulf.olund@gosporttravel.com amanda.pettersson@gosporttravel.com
   
   

Kayleigh Kilsby

Emin Alibey

Corporate Sales Manager UK Representative
London London
kayleigh.kilsby@gosporttravel.com emin.alibey@gosporttravel.com
   
   

Lars Smith

Mikael Jonsson

Office Manager Office Manager
London Örnsköldsvik
lars.smith@gosporttravel.com mikael.jonsson@gosporttravel.com
   
   

Susanne Holmberg

Jenny Öberg

Accountant Administrator
Örnsköldsvik Örnsköldsvik
susanne.holmberg@gosporttravel.com jenny.oberg@gosporttravel.com
   
   

Christine Corbin

Ulrika Nenzen Gavelius

Accountant Media & Design
London Örnsköldsvik
accounts@gosporttravel.com ulrika.nenzen@gosporttravel.com
   
   

Per Gavelius

Ole Rondung

Founder & CEO Chairman
Örnsköldsvik & London Örnsköldsvik
per.gavelius@gosporttravel.com  

 


Adresse:

Lasarettsgatan 12
891 33 Örnsköldsvik, Sverige
Telefon:   +46 660 211090
E-post:  info@gosporttravel.com

Oasis Serviced Offices
85-87 Bayham Street
London NW1 0AG
Phone: +44 (0)20 7240 3983

Firmaets navn:
G&O Sport Travel AB

Org.nr:
556611-5738

Hovedkontor:
Örnsköldsvik, Sverige

Etablert:
2001

Instagram: gosport_and_gomusictravel
Facebook: facebook.com/sportresor
Linkedin: GO Sport Travel
 



Selskapet har i flere år vært offisiell agent for:

Chelsea FC - GO Sport Travel er verdens største internasjonale Official Hospitality Agent

Arsenal FC - GO Sport Travel er en av verdens tre største autoriserte agenter

Manchester United - GO Sport Travel er en av verdens største autoriserte agenter

Manchester City - GO Sport Travel er en av et fåtall autoriserte agenter i verden

Tottenham Hotspur - GO Sport Travel er en av et fåtall autoriserte agenter i verden

Watford FC - GO Sport Travel er Skandinavias eneste autoriserte agent

Crystal Palace - GO Sport Travel er Skandinavias eneste autoriserte agent

Fulham FC - GO Sport Travel er en av et fåtall autoriserte agenter i verden

FC Barcelona - GO Sport Travel er en av et fåtall autoriserte agenter i verden

AS Roma - GO Sport Travel er en av et fåtall autoriserte agenter i verden

Wembley Stadium   - GO Sport Travel er en av et fåtall autoriserte agenter i verden

Celtic FC   - GO Sport Travel er en av et fåtall autoriserte agenter i verden

ISTAA   (International Sport Travel Association) - Et virkelig kvalitetsstempel, GO Sport Travel er en av tre i Skandinavia som er medlem.

R&A - The Open

Circuit de Catalunya

IAGTO (International Association of Golf Tour Operators)

 

Kontoret stängt 5-6/6

Vi är åter Onsdag 7/6.

/ GO Sport Travel

Offisiell produktavtale:

Gjennom våre avtaler, som i mange tilfeller er de største på markedet, tilbyr vi deg 100% tillit når du bestiller billetten. Sikre leveranser, utvalgte seter og muligheten for gjestfrihet gir deg alltid verdi for pengene.

Arsenal Officiell Agent Logga

Chelsea FC Officiell Agent

Official reseller of Chelsea FC Women - GO Sport Travel

Officiell Agent Manchester United

Manchester City crest

Tottenham Hotspur Official Club Reseller

Watford FC crest

Club Wembley Officiell Agent

Fulham FC Officiell Agent

AC Milan Officiell Agent

Officiell logga IAGTO

Oppdaterte vilkår

Oppdaterte forhold for å dra nytte av fra 2020-09-03.

Ta en titt på vilkårene her.