Om os /Kontakt

GO Sport Travel blev grundlagt i 2001, og er i dag en af de største arrangører af sports- og eventrejser. Takket være GO Sport Travels store erfaring har vi opbygget et omfattende netværk, der sikre dig leveringssikkerhed, fleksible løsninger og tryghed under din rejse. Den store ekspertise hos GO Sport Travel giver dig som kunde, et bredt udvalg af kvalitetsprodukter, hvor tryghed for kunden er i centrum. 

Vores åbningstider er mandag til fredag ??9.00-17.00. (lokal tid).


Martin Palm

Tommy Östman

Account Manager Account Manager
Örnsköldsvik Örnsköldsvik
martin.palm@gosporttravel.com tommy.ostman@gosporttravel.com
   
   

Krysthopher Valderrama

Robert Edbom

Account Manager Account Manager
Örnsköldsvik Örnsköldsvik
krysthopher.valderrama@gosporttravel.com robert.edbom@gosporttravel.com
   
   

Ulf Ölund

Amanda Pettersson

Account Manager & Admin Account Manager
Örnsköldsvik London
ulf.olund@gosporttravel.com amanda.pettersson@gosporttravel.com
   
   

Kayleigh Kilsby

Emin Alibey

Corporate Sales Manager UK Representative
London London
kayleigh.kilsby@gosporttravel.com emin.alibey@gosporttravel.com
   
   

Lars Smith

Mikael Jonsson

Office Manager Office Manager
London Örnsköldsvik
lars.smith@gosporttravel.com mikael.jonsson@gosporttravel.com
   
   

Susanne Holmberg

Jenny Öberg

Accountant Administrator
Örnsköldsvik Örnsköldsvik
susanne.holmberg@gosporttravel.com jenny.oberg@gosporttravel.com
   
   

Christine Corbin

Ulrika Nenzen Gavelius

Accountant Media & Design
London Örnsköldsvik
accounts@gosporttravel.com ulrika.nenzen@gosporttravel.com
   
   

Per Gavelius

Ole Rondung

Founder & CEO Chairman
Örnsköldsvik & London Örnsköldsvik
per.gavelius@gosporttravel.com  

 


Adresse: 

Lasarettsgatan 12 
891 33 Örnsköldsvik 
Tlf.:   0660-211090 
E-mail:  info@gosporttravel.com 

Millbank Tower, 6th floor
21-24 Millbank
Westminster
LONDON, SW1P 4QP
Phone: +44 (0)20 7240 3983

Firmaets navn:
G&O Sport Travel AB

Organisationsnummer:
556611-5738 

Hovedsæde:
Örnsköldsvik 

Grundlagt:
2001 

Instagram: gosport_and_gomusictravel
Facebook: facebook.com/sportresor
Linkedin: GO Sport Travel
 


 

Firmaet har i en årrække været officiel agent for: 

Chelsea FC - GO Sport Travel er verdens største internationale Official Hospitality Agent 

Arsenal FC - GO Sport Travel er en af verdens tre største autoriserede agenter 

Manchester United - GO Sport Travel er en af verdens største autoriserede agenter 

Manchester City - GO Sport Travel er en af de få autoriserede agenter i verden 

Tottenham Hotspur - GO Sport Travel er en af et de få autoriserede agenter i verden 

Watford FC - GO Sport Travel er Skandinaviens eneste autoriserede agent 

Fulham FC - GO Sport Travel er en af de få autoriserede agenter i verden 

FC Barcelona - GO Sport Travel er en af de få autoriserede agenter i verden 

AS Roma - GO Sport Travel er en af de få autoriserede agenter i verden

AC Milan - GO Sport Travel er en af de få autoriserede agenter i verden

Wembley Stadium   - GO Sport Travel er en af de få autoriserede agenter i verden 

Celtic FC   - GO Sport Travel er en af de få autoriserede agenter i verden 

ISTAA   (International Sport Travel Association) - Et virkeligt kvalitetsstempel, GO Sport Travel er en af kun tre medlemmer i Skandinavien. 

R&A - The Open

Circuit de Catalunya

IAGTO (International Association of Golf Tour Operators)

Officiel produktaftale:

Gennem vores aftaler, som i mange tilfælde er de største på markedet, tilbyder vi dig 100% tillid ved bestilling af din billet. Sikre leverancer, udvalgte pladser og mulighed for gæstfrihed giver dig altid værdi for pengene.

Arsenal Officiell Agent Logga

Chelsea FC Officiell Agent

Official reseller of Chelsea FC Women - GO Sport Travel

Officiell Agent Manchester United

Manchester City crest

Tottenham Hotspur Official Club Reseller

Watford FC crest

Club Wembley Officiell Agent

Fulham FC Officiell Agent

AC Milan Officiell Agent

Royal Ascot official crest

Officiell logga IAGTO

 

Opdaterede betingelser

Opdaterede betingelser for at drage fordel af fra 2020-09-03.

Se på vilkårene her.